Архів для Квітень, 2016

“Свято сміху”

1 квітня в ліцеї відбулося свято сміху. Веселу сценку “Лижник ” показали Пришляк Богдан та Іван Мартинів. 1 Дотепні ведучі Роберт Людкевич та Назар Дзера жартуючи оголосили наступний номер “Дружина отримала права”. У ролі подружжя Олег Николин та Іванка Кіс 2. Емоційно зал відреагував на сценку “Біатлон” у виконанні Олега Николина, Пришляка Богдана та Андрія Кузика 3 Свято веселощів та жартів підготував колектив учнівського самоврядування під керівництвом Олега Николина.  CIMG4861

Творчі досягнення

В ліцеї відбулася атестація педагогічних працівників. До вашої уваги їх творчі досягнення.

Портфоліо заступника директора з навчально-виробничої роботи, викладача вищої категорії, Буцяка Василя Федоровича

Портфоліо старшого майстра, викладача другої категорії, Буцяка Романа Васильовича

Портфоліо соціального педагога, викладача вищої категорії, Івашко Надії Якимівни

Портфоліо викладача першої категорії, Медвідь Орисі Василівни

Портфоліо викладача першої категорії, Фартушок Світлани Михайлівни

Портфоліо керівника гуртка, Іваницького Михайла Михайловича

Літературна кав”ярня “Нам час дарує добру зустріч”

…час подарував добру зустріч. 31 березня, у влаштованому творчим колективом Новороздільського професійного ліцею та Бібліотеки на Бамі малесенькому осередку Королівства Вишуканого Смаку й Приємного Товариства, дарували хвилини кавового смакування. 
А якими вишуканими, інформаційно-цікавими, літературно-мистецькими ковтками споживали каву! І все це супроводжувалося відеопрезентаціями, вміло коментованими педагогами ліцею.   Прислухалися до їсторії кави, отримували поетичну кавову насолоду від “Барвистих”, пізнавали невідоме про каву, збагачувалися знаннями нетрадиційного використання кави… і отримували гормон щастя… бо всі стали кавовими художниками. Власні шедеври ще довго вабитимуть ароматами кави художників-аматорів.  
А ще – на запрошення львівських батярів і краль ми гуляли львівськими вуличками і вдихали пахощі квіткарок ( колектив драм.гуртка “Маска” БДЮТ з талановитим керівником ЛІЛІЄЮ ТОМАЩУК);
На власні слова АНДРІЯ КУЗИКА та музики групи класних пацанів звучав легенький рок ( досить вдало)!  Всі вони- теперішні учні чи випускники ліцею, тим самим підкресливши виховний потенціал закладу.
А ще – емоційно захоплювалися панно “Вона” 
АННИ ДУБРОВІНОЇ- талановитої новороздільчанки, роботи якої презентувала Бібліотека на Бамі.Приємно, що у малесенькому Королівстві Вишуканого Смаку зібралися творчі педагогічний колектив БДЮТ,особистості міста, майстер з мокрого валяння Ніна Безпята, автор ексклюзивних робіт ( ляльки-мотанки і квіти) Наталя Гуменна, презентація виставки якої попереду. 
Кожен додому повертався із закладкою до книги, серветкою-смайликом від педагога пані Оксани, листівкою-рецептом приготування кави, власним ароматним малюнком, а, головне, кавовим настроєм!
А дарували його присутнім Творчий колектив: ГАЛИНА БОГОМОЛОВА, СВІТЛАНА ФАРТУШОК, ОКСАНА БУРМИЧ, ОКСАНА ГЕРЯК  , а ще офіціанти ОЛЕГ та ПЕТРО! 

Допис з сторінки “Бібліотеки на Бамі”. Світлини можна переглянути у facebook за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.176374839421618.1073741835.111406642585105&type=3

15 квітня 2016 року відбудуться збори трудового колективу

15 квітня 2016 р. о 15.00 год. відбудуться

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

– про висунення вимог до Кабінету міністрів України;

– про уповноваження певного органу на представництво інтересів найманих працівників в колективному трудовому спорі та на керівництво страйком.

Голова профкому  О.Я. Батранчук