Архів для Лютий, 2016

Інформація про використання коштів за 2015 рік

 

 

“Для всіх одна”

В січні 2016 р. відбулася тематична лінійка на тему: «Одна для всіх» з нагоди Дня Соборності України під керівництвом бібліотекаря Гнатушок Л.Т. та майстрів виробничого навчання Кріль М.Б. та Кріля В.Ф.

Святково прибраний зал, оформлена книжкова експозиція «Україна – наша Батьківщина». 

Ідея заходу – прагнення донести головні міти тих буремних часів, коли 22 січня 1918 року дві новітні держави, посталі на руїнах імперії Першої Світової війни – Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка – виконали історичну місію і возз’єдналися в одну Соборну Україну.

Основна мета – виховання патріотизму, національної свідомості та почуття гідності бути громадянином України; любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

Змістовним екскурсом глядачів повели ведучі Федор Арсеній – учень 25 гр. та Шиманська Тетяна – учениця12 гр., які розповіли про історію Дня Соборності України, нагадали учням, що вони – майбутнє української нації, захисники нашої Батьківщини. Глядачі з цікавістю прагнули дізнатися про історію своєї країни, про її нелегку долю, що свідчить про їх патріотичність і високодуховність.

Декламували вірші такі учні: Терлак Михайло – 25 гр., Дмитрієв Вадим – 25 гр., Бокало Назар – 25 гр., Дроняк Віталій – 25 гр., Дзівак Наталія – 12 гр., Вербовська Сніжана – 12 гр., Крисько Ірина – 11 гр., Кузик Андрій – 12 гр., Савостьянов Ростислав – 32 гр., Николин Олег – 35 гр.

Овсяк Володимир, учень 25 гр. вніс прапор ліцею. 

Лунали пісні у виконанні учнів: Крисько Ірини – 11 гр., Кузика Андрія – 12 гр., Краївського Дмитрія – 35 гр., Івашкевича Назара – 25 гр.,чим викликали неабияке захоплення та бурхливі овації глядачів. 

А також вшанували пам’ять юних героїв, які під станцією Крути в нерівному бою у розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас – життя.

Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незалежних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.