Архів для Жовтень, 2015

День Знань 2015

Патріотично і піднесено з вірою у перемогу над ворогом святкували День Знань у ліцеї.

По літньому теплий і сонячний першовересень зустрічав на подвір’ї ліцею своїх учнів, педагогів, батьків, а особливо радо – першокурсників.

Ведучі свята Кіс Іванна та Николин Олег наголосили, що сьогодні свято зустрічі з ліцеєм, своїми друзями, педагогами, а для першокурсників воно є особливим святом. 

Заступники директора Оксана Труш та Сергій Калінчук запросили на святкову лінійку наших нових учнів першокурсників, які ввійдуть у велику ліцейну родину. 

«Ви – майбутнє України, тож своєю працею, знаннями, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, береіть волю і незалежність України, пам’ятаймо новітніх героїв України – Героїв Небесної сотні, нашого земляка, колишнього нашого учня Андрія Марунчака, та всіх загиблих в зоні АТО». Квіти до пам’ятника “Борцям за волю України” поклали кращі учні ліцею Муращук Юлія та Мартинів Іван. 

Отець Ростислав привітав усіх присутніх з Днем знань та благословив на новий навчальний рік. 

По материнськи тепло до всіх звернулася директор Мирослава Хомин, яка наголосила наскільки важливо сьогодні тішитися мирним небом, можливістю працювати і навчатись у звичній спокійній атмосфері. Привітала усіх педагогів, учнів та батьків з початком нового 2015-2016 навчального року.  Вручила грамоти кращим учням за успіхи у навчанні, художній самодіяльності, спорті та активну участь у громадському житті ліцею. 

Вдячні учні у відповідь дарували свої музичні вітання: це Кіс Іванна, Намазова Ліля, Івашкевич Назар та Крисько Ірина.

У світ знань та професію запросила першокурсників майстер виробничого навчання Оксана Батранчук. 

Зворушливо та вже традиційно вітали першокурсників старшокурсники. Голова учнівського самоврядування Ростислав Савостьянов зачитав наказ-заповідь для першокурсників,  а учні 3-го курсу вручали першокурсникам символічного метелика із побажанням:. «Дорогі наші наймолодші ліцеїсти, на вас чекає прекрасне, сповнене наполегливої праці і цікавого змістовного відпочинку життя в ліцеї. Багато буде перемог, але можуть бути і поразки. Будьте мудрими, сильними і гідними українцями. Завжди пам’ятайте «Все у Ваших руках!».

Свято добігало до кінця. Весело лунав перший дзвоник,  сповіщаючи про початок життя у ліцеї  і запрошував на перший урок «Ми – нація єдина»    , який підготували та провели викладачі англійської мови Оксана Геряк та Світлана Фартушок. 

Свято останнього дзвоника 2015

Свято, в якому поєднується біль розлуки і світлі надії, а також радість зустрічі з майбутнім відбулося в ліцеї 25 червня. Святково одягнені випускники з наставниками та батьками під звуки урочистого маршу пройшли     та вишикувались перед ліцеєм.    О. Роман  поблагословив випускників та всіх присутніх на щасливе життя.     Квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали кращі випускники Юля Калинець та Микола Іванців.   Турботливо, по-материнськи привітала випускників директор Мирослава Хомин  і вручила грамоти кращим учням та працівникам ліцею.     Щирими та хилюючими були вітання керівника групи 34 Івана Батранчука   та музичне вітання керівника групи 33 Ольги Буцяк.   Останній дарунок, слова подяки, прозвучали від наших випускників      Пролунав останній дзвоник.   Із словами “Ми віримо в мир!”, “Ми віримо в Україну!”, “Ми віримо у випускників-2015!”    святкова лінійка завершилась.

Державна підсумкова атестація 2015

З 15 червня учні ліцею писали державну підсумкову атестацію. З української мови (переказ) писали всі, учні групи 23 (офіціанти, бармени) – математику, інші групи – історію України. За вибором учнів – інформатику -група 21, всі інші – українську літературу.