Архів для Квітень 20th, 2015

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк.

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Т.Г. Шевченко звеличив Україну, звеличив її народ.

І ми, учні та викладачі ліцею, у березневі дні вшанували пам’ять Кобзаря святковою лінійкою «Іду з дитинства до Тараса», яку підготувала викладач Оксана Король.

Ведучі свята Дедишин Анна (12 гр.) та Николин Олег (25 гр.) ще раз пригадали нам трагічну долю Шевченка. 

Учні Зінченко Володимир (31 гр.), Кіс Іванна (22 гр.) та Пришляк Богдан (21 гр.) поринули нас у дитячі літа малого Тараса, театралізувавши вірш «Мені 13 минало». 

Кобзареві пророцтва українці перечитали по-новому, прожили слово в слово, бо виявилося, що Кобзар дивним чином описав сучасні події в Україні, а учні побачили і переконалися у цьому, переглянувши відео «Тарас Шевченко пророкував події в Україні».

Ми, молодь XXI століття, вклоняємося Шевченкові за його нетлінне слово, за любов до України, якою він жив, яку вимріяв, за яку страждав, розплачувався казематами і засланнями, за надію і  віру, що Україна житиме вічно. 

Завбібліотекою  Любов Гнатушок організувала виставку книжок «Шевченко і сучасність», що стало доповненням до свята.  Наприкінці, до усіх  присутніх звернулася заступник директора Оксана Труш та подякувала за участь у святі, яке закінчилося звучанням «Заповіту».

Шевченківські дні в ліцеї продовжились виставкою учнівських газет та малюнків    група14

 група25

 група21

 група32.