Архів для Квітень, 2015

Педагогічні досягнення

Портфоліо директора ліцею, викладача вищої категорії, старшого викладача
Хомин Мирослави Іванівни

 
Портфоліо заступника директора з навчальної роботи, викладача вищої категорії
Калінчука Сергія Володимировича

 
Портфоліо викладача вищої категорії
Михайлика Івана Маихайловича

 
Портфоліо викладача вищої категорії
Салуна Володимира Васильовича

 
Портфоліо майстра виробничого навчання І категорії
Батранчук Оксани Ярославівни

 
Портфоліо майстра виробничого навчання ІІ категорії
Гарасимів Марії Дмитрівни

Чекаємо з перемогою

З Великоднем привітав воїнів АТО колектив Новороздільського професійного ліцею. Смачні паски, розмальовані писанки,   Прапор України зі щирими побажаннями повернутись з перемогою    передали волонтерами на схід.    

З приємністю побачили у соцмережі, що наш подарунок вже на передовій.   

Комп’ютерний турнір

Вибір професії – складна та відповідальна справа.  Для популяризації професії „Оператор комп’ютерного набору”, розвитку інтелектуального потенціалу учнів, ініціативи, умінь та практичних навичок в ліцеї  була проведена інтелектуально-розважальна гра «Комп’ютерний турнір». Учні 21 групи об’єдналися в команди “Вірус”  та “Лінукс”  по п’ять учасників у кожній. Ведучі Любченко О. та Зінченко В. (гр.31) оголосили І раунд “Візитка”.  Кожна команда презентувала свою емблему, девіз та оригінальне відео про себе, а жюрі в складі викладачів Ольги Дідик, Галини Богомолової та Тетяни Плетені оцінювали їх результати.   В ІІ раунді “Показуха” команди змагались, хто краще за допомогою міміки та жестів відгадає комп’ютерні пристрої. В ІІІ раунді, конкурсі художників, змагались капітани команд Мартинів І. та Пришляк Б.  В перервах між раундами глядачі слухали пісні, дивились “Казку про ріпку” на новий лад.  В останніх раундах “Клавіатура” та “Остаточна перемога” команди змагались на швидкість набору тексту та показували свою ерудицію.  Турнір проходив активно, жваво, примушував учнів швидко мислити, виявляти рівень загальних та професійних знань. Професійне журі  підвело підсумки, за якими команда “Вірус” виграла турнір, і нагородило переможців та учасників турніру грамотами та солодкими призами.

На завершення всі учасники із задоволенням сфотографувались із своїми майстрами Оксаною Бурмич та Світланою Трухим, які організували цей цікавий та веселий турнір.  

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк.

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Т.Г. Шевченко звеличив Україну, звеличив її народ.

І ми, учні та викладачі ліцею, у березневі дні вшанували пам’ять Кобзаря святковою лінійкою «Іду з дитинства до Тараса», яку підготувала викладач Оксана Король.

Ведучі свята Дедишин Анна (12 гр.) та Николин Олег (25 гр.) ще раз пригадали нам трагічну долю Шевченка. 

Учні Зінченко Володимир (31 гр.), Кіс Іванна (22 гр.) та Пришляк Богдан (21 гр.) поринули нас у дитячі літа малого Тараса, театралізувавши вірш «Мені 13 минало». 

Кобзареві пророцтва українці перечитали по-новому, прожили слово в слово, бо виявилося, що Кобзар дивним чином описав сучасні події в Україні, а учні побачили і переконалися у цьому, переглянувши відео «Тарас Шевченко пророкував події в Україні».

Ми, молодь XXI століття, вклоняємося Шевченкові за його нетлінне слово, за любов до України, якою він жив, яку вимріяв, за яку страждав, розплачувався казематами і засланнями, за надію і  віру, що Україна житиме вічно. 

Завбібліотекою  Любов Гнатушок організувала виставку книжок «Шевченко і сучасність», що стало доповненням до свята.  Наприкінці, до усіх  присутніх звернулася заступник директора Оксана Труш та подякувала за участь у святі, яке закінчилося звучанням «Заповіту».

Шевченківські дні в ліцеї продовжились виставкою учнівських газет та малюнків    група14

 група25

 група21

 група32.

 

З святом весни

З святом весни привітали всіх красунь ліцею ведучі  Дидишин А. (гр.12) та Борисовський О. (гр.22). З гумористичною сценкою “Подарунок мамі” розвеселили зал Пришляк Б., Мартинів І. (гр.21) . Музичне привітання у стилі “реп” прозвучало від Ференца Е. (гр.114), який виконав власну “Пісню про ангела” . Завершили лінійку, щирим привітанням заступник директора Сергій Калінчук та майстер виробничого навчання Оксана Батранчук,  а Кулішов І. (гр.22) від всіх працівників та учнів привітав чарівна жінку – нашого директора Мирославу Хомин. 

Огляд-конкурс технічної та художньо-прикладної творчості

В ліцеї відбувся огляд-конкурс технічної та художньо-прикладної творчості. Юні гуртківці виставили свої роботи, які відзначалися красою, оригінальністю та дизайном. Творчі роботи учасників гуртка “Оберіг” були виконані в декоративній техніці “Декупаж”, “Punch needle”, з природних матеріалів.     Прекрасні картини, образи, сорочки вишиті хрестиком та бісером представили гуртківці з “Вишиванки”.    Дуже цікаво та смачно виглядали композиції з солоного тіста гуртка “Кухарочка”.   Професійною спрямованістю вирізнялися роботи гуртка “Комп’ютерний дизайн”, значна частина яких використовується для профорієнтаційної роботи ліцею.     Практичними були також доробки гуртків “Юний технік”  та “Електронік” , який обладнав комп’ютерну мережу ліцею та автоматичну подачу дзвінків на уроки.