Архів для Листопад, 2014

День автомобіліста

Щороку, восени, в останню неділю жовтня, вся наша країна традиційно відзначає професійне свято всіх, хто пов’язав своє життя з дорогами «День працівника автомобільного транспорту і дорожнього господарства». Дорога – це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими людьми, об’єднують народи і країни. В Україні до 15 листопада проходить місячник перевірки знань ПДР. Кожен, хто бажає, може прийти у відділення ДАІ і перевірити свої знання з правил дорожнього руху. Так розпочав 24 жовтня в ліцеї святкову лінійку викладач професійно-теоретичної підготовки слюсарів з ремонту автомобілів, водіїв автотранспортних засобів Іван Батранчук. 

Дорога і автомобіль – дві невід’ємні частинки. Наземні автомобільні перевезення є одним з витків розвитку економіки нашої держави. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Адже 90% перевезень пасажирів та 20% вантажних перевезень припадає саме на автомобільні перевезення. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Важко уявити наше сьогоднішнє повсякденне життя без такого важливого атрибуту сучасності як автомобіль. Про це розповів заступник директора з НР Сергій Калінчук. 

Учні груп слюсарів з ремонту автомобілів, водіїв автотранспортних засобів №14 Ковальчук Роман, Теплишин Іван та групи № 214 Синенько Віталій розповіли про історію розвитку автомобіля від моменту винайдення колеса  до новітніх моделей, про автомобілі, які увійшли в історію і перший український автомобіль.

Про культуру водіння, яка є однією з найважливіших складових руху на дорозі, про те, як важливо дотримуватись вимог ПДР, дбати про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху наголосила майстер виробничого навчання Оксана Батранчук.  “Давайте ж будемо завжди ввічливі на дорозі, це допоможе нам зберегти наші життя і здоров’я.

Величезне спасибі водіям транспортних перевезень! Ви робите наше життя зручніше і краще з кожним днем! Бажаємо вам міцного здоров’я та сталевих нервів. Нехай ніколи не підводить вас кермо, а дорога стелиться сама собою”, – подякувала вона.