Архів для Жовтень, 2014

З святом, дорогі освітяни

В житті кожної людини особливе місце займає вчитель. Це почуття було передано на урочистій лінійці, присвяченій Дню працівника освіти, учнями нашого ліцею. Свою вдячність висловили учні групи 33 (професія офіціант, бармен).

З уст ведучих  Пшик Христини, та Трухим Марії линули слова привітання: «Любов учителя ніколи не вмирає, вона у серці учня пломенить».

Телефонограма з гумористичним привітанням від заступника начальника управління Романа Вороняка була прочитана Равлінець Іриною.

Директор ліцею Мирослава Хомин прочитала святковий наказ.  Найбільш піднесеного настрою додала сценка: «Звернення італійського викладача до освітян України», яку вдало відтворили: Трухим Марія та Мрачковський Іван. 

Щира шана, сердечна вдячність були підсилені музичним оформленням вокальної групи дівчат  та учнями групи 15 Івашкевичем Назаром і групи 21 Меренюк Іриною під керівництвом художнього керівника Михайла Іваницького.

Керівники групи Ольга Буцяк та Марія Мищак котрі підготували свято, звернулися зі словами вітання до колег, а вдячні учні  всім працівникам вручили квіти.