Архів для Червень, 2014

Прийом учнів на 2014-2015 навчальний рік

 

 

Професія «Кравець»

У світі тисяча професій – одна з них твоя. Професія кравець є однією з найдавніших. Коли Єва спокусила Адама яблуком «тоді відкрилися їм очі; вони пізнали, що нагі; тоді то позшивали смаковне листя і поробили собі пояси». Саме набедренні пов’язки й були першим одягом. І це був тільки початок. Змінювалося життя, одна епоха передувала іншій та незмінним залишалося бажання, як жінок так і чоловіків, виглядати красиво, модно та елегантно.
Підготовка кравців проводиться в Новороздільському професійному ліцеї з 1985 року. За цей період підготовлено понад 600 кравців, які працюють на швейних підприємствах Львівщини, а також закордоном. Значна кількість випускників продовжують навчання, поступаючи без ЗНО відразу на 2-ий чи 3-ій курс, у Львівському коледжі легкої промисловості, у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну; у Київському університеті легкої промисловості та Хмельницькому інституті побутового обслуговування.
У нашому навчальному закладі кравці отримують ґрунтовну практичну підготовку. Кваліфіковані майстри виробничого навчання формують у майбутніх фахівців практичні навики під час виробничої практики. На базі кравців створено колектив «Театр моди». Це творчий колектив, який об’єднує учнів різних професій. Щорічно проводяться покази моделей одягу, цікаві шоу – програми, які викликають зацікавлення, користуються великою популярністю.
Тому вам необхідно прийти до нас на навчання, де ви зможете здобути прекрасну професію кравця.