Архів для Березень, 2014

Мандри в професійне завтра

В березні Новороздільський міський центр зайнятості спільно з Новороздільським професійним ліцеєм провів традиційну зустріч з учнями Новроздільських ЗОШ № 5  та  ЗОШ № 2 для ознайомлення з професіями.

Профорієнтаційний захід «Мандри в професійне завтра» розпочала спеціаліст міського ЦЗ Галина Муращук, яка, наголосила, що вибирати професію – це фактично обирати майбутню долю. Тому це дуже важливий крок. Вона зауважила, що в 2014 дуже актуальні та перспективні професії легкої промисловості, які можна здобути в Новороздільському професійному ліцеї та запросила до слова працівників та учнів ліцею.

Презентував навчальний заклад заступник директора з НР Калінчук Сергій,  який наголосив, що за 45 років перевагами ліцею скористались понад 14 тисяч випускників, що стали кваліфікованими робітниками. Вказав, що серед переваг навчання в ліцеї – одночасне отримання атестату, диплому кваліфікованого робітника й трудової книжки, а ще отримання стипендії, забезпечення гуртожитком та харчуванням. Продемонстрував слайди, як сьогодні 465 учнів,  майбутніх спеціалістів, навчають висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання за професіями кравець, кухар-кондитер, офіціант-бармен, оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, слюсар з ремонту автомобілів, водій, електрозварник та електромонтер.

Яскраво презентували свої професії учні. Кухарі-кондитери, пригостили присутніх власноруч випеченими смаколиками,  які зна­ють усі мешканці нашого міста,  офіціанти-бармени продемонстрували прийоми складання серветок.А майстер виробничого навчання кравців Батранчук Оксана   розповіла про перспективу професії кравця, акцентувала увагу на можливості продовжити навчання у вищих навчальних закладах за професією  без здачі ЗНО. Присутні з цікавістю переглянели показ моделей одягу, власноруч виготовлених учнями.

Краще один раз побачити, ніж сім раз почути, гласить народна мудрість. Школярі ж і побачили, і почули, і “покуштували” на смак професії, яких навчають у Новороздільському професійному лі­цеї – кращої профорієнтації, аніж організованої міським центром зайнятості у школі, годі й уявити.

“Запрошуємо на навчання в Новороздільський професійний ліцей”, – так завершилися мандри в професійне завтра

Фото: Оксана Труш