Архів для Грудень, 2013

Конкурси до відзначення 200-ліття від дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка

Українці, де б вони не жили, намагаються завжди гідно відзначити Шевченківське свято. Адже для кожного з нас це свято розкутої думки і таланту, це те, що сприяє нашому найвищому духовному згуртуванню, є перевіркою нашого сумління.

В Новороздільському професійному ліцеї Шевченківське свято – одне з найулюбленіших. Ось і  в цьому навчальному році заплановано ряд заходів по відзначенню 200-ліття  від дня народження великого сина українського народу Тараса  Шевченка. Деякі з них вже відбулися.

3 грудня у святково прибраному кабінеті проходив конкурс на краще читання поезій Тараса Шевченка. У ньому взяли участь учні майже усіх груп. Одягнені в українські вишиванки, з високою сценічною культурою учні разом з улюбленим поетом милувалися красою рідної землі, роздумували над сумними  та звитяжними сторінками нашого минулого, переживали за долю України, її знедолених дітей, плакали разом з Катериною та Ганною-наймичкою… На конкурсі звучали і власні поезії юних читців. Важко було визначити місця, але все ж  журі назвало кращих: Чеботар Ольга (33гр.), Кіс Іванна (12 гр.), Іванців Микола Іванців Микола (25 гр.), Домбровська Олена (13гр.), Масна Наталія (111гр.), Фіковська Оксана ( 12 гр.). Були відзначені також авторські твори Мартинів Лілії (21 гр.), Калинець Юлії (22 гр.). 

А 5 грудня проходив конкурс стінгазет на шевченківську тематику. Тут показали свою майстерність молоді художники. Багато літературного матеріалу, вміння поєднати його з малюнком, естетичне оформлення всього – характерні риси учнівських стіннівок. Все це  виконане учнями з любов’ю до Великого Поета, який був, є і завжди буде для нашого народу «немов великий факел з українського воску, що світиться  найяснішим і найчистішим вогнем європейського поступу» (І. Франко.)

 

Заст. директора з НВР   О.М. Труш

Викладач укр. мови та літератури     О.В. Медвідь