Архів для Квітень, 2013

23 квітня в ліцеї проведений “День ЦЗ” і КОТ

23 квітня 2013 року в ліцеї проведено “День цивільного захисту” та комплексне об’єктове тренування на тему: «Організація і проведення заходів цивільної оборони ліцею при можливості терористичного акту». Розпочався “День ЦЗ” лінійкою з презентацією на тему “Найбільші НС соціального характеру, що сколихнули світ”, яку провів заступник директора з НР, начальник штабу ЦЗ ліцею Калінчук С.В. В спортивній естафеті з елементами ЦЗ: одягання протигазу на час, естафета транспортування потерпілого, перетягування линви – змагалися команди учнів 14 та 15 груп. Спортивна естафета В перших конкурсах вела команда 14 групи, проте, проявивши характер, команда 15 групи виборола перемогу в перетягуванні линви та заключному конкурсі – командному підтягуванні на перекладині з великим відривом: 111:83, що дало змогу зрівняти рахунок. В підсумку 12:12. Бойова нічия Підготували та провели естафету викладач захисту Вітчизни Михайлик І.М. та викладачі фізичної культури Гончарук П.М. та Паращак Б.Є.
Завершився “День ЦЗ” комплексним об’єктовим тренуванням під час якого чітко та якісно спрацювала група управління. Формування ЦЗ, учні та постійний склад ліцею відпрацювали практичні дії по сигналу оповіщення ЦЗ та набули практичних навичок по евакуації. Екстрена евакуація

Портфоліо педагогічних працівників.

Портфоліо викладача математики Салун Любові Михайлівни Портфоліо Салун Л.М.Портфоліо Салун Л.М. (завантажити)

Портфоліо викладача фізики Войцеховського Романа Івановича Портфоліо Войцеховського Р.І.Портфоліо Войцеховського Р.І. (завантажити)

Портфоліо викладача історії Романович Марії Михайлівни Портфоліо Романович М.М.Портфоліо Романович М.М. (завантажити)

Портфоліо майстра виробничого навчання Волошанського Романа Степановича Портфоліо Волошанського Р.С.Портфоліо Волошанського Р.С. (завантажити)

Портфоліо майстра виробничого навчання Луців Надії Михайлівни Портфоліо Луців Н.М.Портфоліо Луців Н.М. (завантажити)