Архів для Лютий, 2012

«Таємничі та чудові ці усмішки гарбузові»

Допоки весь світ святкував “Хеловін”, в ліцеї відбулося справжнє гарбузове свято «Таємничі та чудові  ці усмішки гарбузові». Всі групи охоче прийняли участь у реаліті-шоу.     Які тільки персонажі тут не гостювали.  Були  і Солоха, і козак Мамай, і Наталка-Полтавка з  Петром, і Івасик-Телесик з Оленкою Зміючкою,  і Мальвіна з Буратіно.   Не обминули ліцей і всі родичі гарбузові, ще й язиката Хвеська завітала! Ось так!

Будьмо знайомі

Вже традиційний, щорічний конкурс “Будьмо знайомі” розпочався в листопаді з представлення груп першого курсу.

Відкрила сезон виступів група № 14 “Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С»”. Майбутні водії розповіли про свою професію, її історію, а також вітали своїх наставників та товаришів по професії з нагоди Дня автомобіліста.

11 листопада відбулася презентація групи №12 “Кухар, кондитер”. Глядачів вони дивували не тільки своїми артистичними здібностями і дотепністю, але й … пригощали смачненькими  варениками!

18 листопада учні групи № 13 “Офіціант, бармен” не лише розважали  глядачів тематичними піснями та віршами, а й охоче ділилися тонкощами ресторанної справи.

25 листопада представляла свою професію група №15 “Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання”. Учні розповідали про себе в піснях, у віршах та ще й затанцювали.