Архів для Листопад, 2011

Брейн-ринг. Вітаємо переможців.

16 листопада 2011 року  команда учнів Новороздільського професійного ліцею “Баланс” в складі: Владичек Юрій – капітан команди, Кулька Ірина, Жеребецька Юлія, Фок Ірина, Леськів Назар, Шиманський Роман, Лужецький Ігор та Попадюк Тетяна (керівник гуртка Батранчук Іван Левович)  зайняла перше місце у відбірковому турі інтелектуальної гри “Брейн-ринг”, пермігши команди Миколаївського ПЛ, Жидачівського ПЛ та НПЛБП. Вітаємо перможців!. Так тримати! Пермоги в обласному фіналі!

День української писемності і мови

Місяць листопад славиться багатьма святами. І одне з них – День української писемності і мови. Не пройшло це свято безслідно у стінах нашого ліцею. Йому присвячені тиждень української мови і літератури. У кожній групі проведено виховну годину «До джерел писемності».  Педагогічні працівники перевірили свої знання з орфографії та пунктуації, написавши диктант «Українська святиня» під керівництвом викладача української мови та літератури Білінської Віри Михайлівни.
А яке ж вшанування мови без живого звучання слова.  На святковій лінійці звучали слова Т.Г. Шевченка (читець Зеленевич М.), І. Котляревського (уривок з п’єси Н. Полтавки, виконавці ролей: Сливка А., Мостішко О., Копотун М.); сучасних поетів: «Молитва за мову», виконана Шиманською І., не залишила байдужим нікого.
Ще раз і ще раз нагадали учні 12 групи (професія «кухар, кондитер») про дати скорботного календаря української мови, які почепили на «дерево пам’яті».
Викладач української мови та літератури Білінська В.М закликала всіх присутніх: «Шануймо мову над усі боги, якщо ми хочем зватися народом», та оголосила про початок ХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Свято краси – конкурс квіткових композицій.

Справжнє свято краси – конкурс квіткових композицій, присвячений 20-ій річниці незалежності України, – відбулося в ліцеї. Красиві, неповторні композиції з квітів кожна група захищала художніми номерами. І що цікаво, одними з найкращих композицій були композиції, створені першокурсниками. 

Фото з конкурсу можна переглянути на сторінці “Медіа”.